KONST / Litografier / Färglitografi 14145140
nr 1414 5140
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 151/390. Bildmått: 35x45cm, yttermått inklusive ram: 53x62cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:17:27
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg